Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty

 

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta :
osobiście pod adresem : ul. Ujejskiego 6a, 85-168 Bydgoszcz
pisemnie na adres: PW Kolor, ul. Ujejskiego 6a, 85-168 Bydgoszcz
telefonicznie pod numerem telefonu: +48 52 3754668
w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@motolakiery.pl

OPIS REKLAMACJI

Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

- informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
-żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży;oraz danych kontaktowych składającego reklamację.

Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

Dostarczenie reklamowanego produktu.

Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na koszt Sprzedawcy na adres ul. Ujejskiego 6a, 85-168 Bydgoszcz

 

REKLAMACJA PRODUKTU PRZEZ KONSUMENTA- wzór

 

 

 

 

 

 

 

ZWROTY

 

 

 

Nieudany zakup?

 

W sklepie internetowym motolakiery zawsze możesz zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni bez podanie jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy wystarczy ,że w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki poinformujesz nas mailowo sklep@motolakiery.pl bądź listownie PW Kolor, ul. Ujejskiego 6a, 85-168 Bydgoszcz o swojej decyzji .

 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza zwrotu towaru , jednak nie jest to obowiązkowe.

 

 

 

Formularz zwrotu towaru

 

Aby zachować termin odstąpienia od umowy wystarczy ,aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy .

 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

 

 

Zakupiony towar proszę odesłać na adres:

 

PW Kolor
ul. Ujejskiego 6a
86-168 Bydgoszcz

 

Zwrot kosztów nastąpi niezwłocznie , a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl